Pro Team - Pro Warehouse

Pro Team

Kennis & Ervaring

Al onze medewerkers hebben een belangrijke rol binnen hun functionele gebieden en zijn volledig gefocust op Apple.

Naast enorme Apple fans zijn we ook open, eerlijk, innovatief en staat klanttevredenheid voorop. We zeggen het niet graag, maar we zijn zeker heel anders dan gebruikelijke IT-leveranciers. Kom gerust eens langs om het zelf te ervaren.

Mark van den Broek Managing Director mark@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Mischa van der bent Technical Director mischa@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Vanessa Worm Operational Manager vanessa@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Rowan Pijn Marketing Manager rowan@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Joost van der Velden Apple Sales Specialist joost@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Fokke Wijnands Apple Sales Specialist fokke@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Dennis Maaijen Commercieel Medewerker dennis@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Kaylee Heemskerk Commercieel Medewerker kaylee@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Karlijn van Krimpen Backoffice Medewerker karlijn@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Hans van der Linden Brand Manager Apple hans@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Javier Tetuan Apple Service Engineer javier@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Ralf Ernestus Apple Service Engineer ralf@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Ivo Noort Apple Service Engineer ivo@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Armin Briegel Apple System Engineer armin@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Maurits Sanders Apple System Engineer maurits@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Tom Bleeker Allround Warehouse Manager tom@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Marald Andreae Allround Warehouse Medewerker - -
Gerard van den Broek Logistiek Medewerker gerard@prowarehouse.nl -
Willem van Onselder Logistiek/Facilitair Medewerker - -
Evelien Bos Financieel Administratief Medewerker evelien@prowarehouse.nl -
Astrid Scholtz Business Controller astrid@prowarehouse.nl Bekijk LinkedIn
Jeffrey Lam Sales Specialist CCTV - -

Het laatste nieuws

Wij houden je graag op de hoogte van het laatste nieuws over onze oplossingen en diensten, acties en natuurlijk onze persberichten zodat je de ontwikkelingen binnen onze organisatie in de gaten kunt houden.

Pro Warehouse is nu Apple Authorised Enterprise Reseller

Als Apple Authorised Enterprise Reseller is Pro Warehouse een volwaardige Apple-partner om organisaties te helpen met oplossingen, diensten en hardware van Apple...

Lees meer
De nieuwe iMac Pro

Reeds aangekondigd in juni is hij nu eindelijk te bestellen. Het strakke, vernieuwde design in Space Gray zal ieder bureau sieren én door de krachtige inhoud is geen opdracht te zwaar.

Lees meer
iPhone X nu verkrijgbaar

iPhone X is één en al scherm. Hij heeft de krachtigste, slimste chip ooit in een smartphone. En met Face ID is je gezicht je wachtwoord. Bestel de nieuwe iPhone X nu.

Lees meer
Blijf op de hoogte van het nieuws van Pro Warehouse

Blijf op de hoogte

Volg ons op LinkedIn, Twitter en YouTube en blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze aanbiedingen en oplossingen & diensten.
  • twitter - pro warehouse
  • ├┐outube - pro warehouse
  • linkedin - pro warehouse
Powered By HVMP Internet Marketing